Nástrojárna VVP-Martin

Jsme pokračovatelé rodinné firmy založené roku 1993, pro kterou je výzvou pomáhat vyřešit složité případy, se kterými si ostatní neumí poradit.

Disponujeme vlastní nástrojárnou, lisovnou a konstrukcí, umožňující průběžně reagovat na požadavky zákazníka. Specializujeme se na výrobu a konstrukci postupových lisovacích nástrojů.

Jsme Vám schopni nabídnout i výrobu jednoúčelových nástrojů, speciálních přípravků nebo jen jednotlivých dílů. Dále nabízíme technologické poradenství, stálou technologickou podporu a krátké dodací termíny.

Máme lisovnu provázanou s nástrojárnou a vlastní konstrukcí. To znamená, že nástroj vyvíjíme od prvního návrhu výrobku přes technologii lisování, nástřihový plán, konstrukci celého nástroje, výrobu, odzkoušení a odladění až po případné provozování daného nástroje.

Jsme relativně malá firma, a tudíž jsme flexibilní - umíme reagovat na požadavky zákazníka pružně.

Nejsme ničí dvorní nástrojárnou, snažíme se pokrýt co nejširší portfolio firem. Každá lisovna má své zvyklosti a požadavky na lisovací nástroje. Tyto zkušenosti pak optimalizujeme a uplatňujeme, jsme tedy schopni nabídnout nejlepší řešení.

Spolupracujeme se středními průmyslovými školami a snažíme se z učňů vychovat své budoucí zaměstnance, kteří se k nám rádi vrátí.